Kuidas on kursus ASI ON MINUS! 2.0 üles ehitatud?

Igal neljapäeval on sisuloeng, kus avame kuu teema tagamaad, räägime teooriast ja selle teema olulisusest igapäevaelus. Loengu juurde kuulub ka eneseanalüüsi osa, lisaks saad hulga praktilisi nõuandeid ja võtteid, kuidas oma elu teadlikumalt juhtida, samuti vastame sinu küsimutele.

Iga kuu kolmandal laupäeval (21. jaanuar, 18. veebruar, 18. märts) kell 10–14 kohtume kolme inspireeriva külalisega.

Kõik kohtumised toimuvad Zoomis ja kestavad 1,5 tundi. Kasutame ka Slacki keskkonda, kuhu kaasame kõik grupis osalejad – sinna saab jätta oma küsimused, millele vastame 24 tunni jooksul.

Kellele on ASI ON MINUS! 2.0 koolitus mõeldud?

Kõikidele naistele, kes tahavad oma elus midagi muuta või saada rohkem inspiratsiooni ja motivatsiooni, et hakata tegutsema. Pole oluline, kui vana sa oled, kus sa elad ja töötad või mis on su perekondlik seis – oluline, et sa tahad iseendaga tööd teha!

Mille poolest on ASI ON MINUS! 2.0 programm eriline?

Iga nädal võtame fookusesse olulise teema, mis on väga teadlikult valitud, sest on kindlaks tehtud, et just need on tasakaaluka ja täisväärtusliku elu aluseks. Kursuse kava tugineb Brendon Burchardi High Performance Habits programmi põhimõtetele. Lisaks loengutele saad praktilised tööriistad oma elu juhtimiseks. Ja igal kuul on meil kolm külalist, kes jagavad oma kogemust või teevad ettekande. Eriline pluss on toetav keskkond grupi näol – Slacki keskkonda saad jätta oma küsimuse, mõtte vms ja suhelda teiste osalejatega.

ASI ON MINUS! 2.0 koolitus toimub neljapäeviti päevasel ajal. Kas on ok, kui osalen n-ö järelkuulamise vormis?

See on täiesti okei ja võimalik! Kui sa ei saa osaleda loengutes reaalajas, siis võid luua endale süsteemi ja ajagraafiku, millal sa kohtumisi vaatad.

Kas ASI ON MINUS! 2.0 kursuse videod jäävad järelvaadatavaks?

JAH! Kõik kohtumiste videod jäävad järelvaadatavaks kuni 2023. aasta mai lõpuni!

Kas mul on mõtet ASI ON MINUS! 2.0 kursusele tulla, kui ma ei saa kõikidel kohtumistel osaleda?

JAH! Me paneme iga kohtumise video üles 24 tunni jooksul ja see jääb järelvaadatavaks kuni mai lõpuni. Lisaks loome Slackis toetusgrupi, kus on võimalik küsimusi esitada ja oma mõtteid jagada 24/7!

Kui kursusele ASI ON MINUS! 2.0 tuleb nii suur mass, siis äkki ei tunneta piisavalt individuaalset lähenemist...

See on grupikursus, kus väärtust loobki just see, et õpitakse muu hulgas ka teiste kogemusest. Tegu pole tõesti üks-ühele nõustamisega, vaid pigem saab siit ammutada inspiratsiooni ja hankida praktilisi võtteid, kuidas elus midagi muuta. Igaüks valib just need meetodid, mis teda kõnetavad ja talle ühe või teise teema juures sobivad. Vastame nii Slackis kui ka Zoomi kohtumistel kõikidele individuaalselt esitatud küsimustele. Kuna tahame, et kohtumiste ajaline ja sisuline fookus jääks paika, siis palume, et esitaksid oma küsimused ette, aga muidugi vastame ka jooksvatele küsimustele.

Kui sa tunned, et vajad praeguses eluetapis just individuaalset lähenemist, siis soovitame sul võtta endale arengutreeneri. Ükskõik mis variandi sa valid, on see juba suur samm edasi. Tulemusi annab ikka konkreetne tegutsemine – hea raamat, grupitöö, kursus jms saab seda kõike toetada.

Kas ühe teema või mooduli kaupa saab ka osaleda?

Eraldi teemade kaupa me kursust ei hinnasta ega müü. Kui tunned, et tahad tegeleda ainult ühe teemaga, siis võid seda teha, kuid sel juhul tuleb sul siiski liituda terve kursusega. Kuna loengud-arutelud jäävad järelvaadatavaks (kursuse algusest alates viieks kuuks), siis on sul võimalik selle kursuse jooksul keskenduda just sellele teemale või nendele teemadele, mis sind kõnetavad. Soovitame muidugi kõik loengud siiski ära kuulata, sest teemad on omavahel läbi põimunud ning toetavad üksteist. Kui sa tunned näiteks, et sa pole eriti efektiivne oma tegemistes, siis on esimene asi, millest alustada, hoopis selguse ja energia tekitamine.

Kas ASI ON MINUS! 2.0 kursuse eest saab tasuda ka järelmaksuga?

JAH! Kui valid ostukorvis järelmaksu, suunatakse sind edasi meie partneri veebilehele, kus saad sisestada oma soovid järelmaksu tingimuste kohta. Seejärel kuvatakse sulle teenusepakkujate nimekiri, kelle seast võid valida meelepärase.

Kas kursuseid on võimalik kinkida sõbrale jõuludeks või sünnipäevaks?

JAH! Vormista meie e-poes ost ära ja kirjuta lahtrisse Märkused oma sõbra nimi ja meiliaadress. Siis tuleb maksmise ja arvega seotud info sulle, aga kursuse kohta käivad e-kirjad lähevad juba su sõbrale. Esimesed kirjad saadame välja juba detsembri keskel. Kui aga tahad, et kursus kui kingitus oleks sõbrale üllatuseks ja ta saaks sellest teada alles jõulude ajal, siis tee selle kohta samuti sinna lahtrisse märkus ja me saadame talle kursuse info pärast jõule.