Olen kasvanud üles mõtteviisiga, et elu on raske. Tänu kursusele saan ma päriselt südamest öelda, et elu ei pea olema raske, mõnikord väljakutsuv küll.

Triin, ASI ON MINUS! (2022)

Suurim kasu minu jaoks on, et sain selgust selles, mida ma päriselt teha tahan ja mida mitte. Lisaks olen kordades parem planeerija aasta tagusega võrreldes ning juurutanud mõned väga kasulikud ja tervislikud harjumused.

Triin, ASI ON MINUS! (2022)

Väga vajalikud teemad emaks olles ja suurepärased koolitajad. Mõnusalt toetav keskkond. Sain igalt koolitajalt juurde nippe, mida hakata rakendama, et minul ja tervel perel oleks parem.

LIIS, ASI ON EMADUSES! (2023)

Parim investeering iseendasse! See ei ole pelgalt kursus vaid kogukond naistest, kes üksteist kuulavad, toetavad ja julgustavad. Ma ei tundnud kordagi, et oleksin oma mõtete või probleemidega üksi.

Kersti, ASI ON MINUS! (2022)

Asi on minus muudab kõigi oma tegemistega päriselt ka maailma! Inspiratsioonipäev oli parim kingitus, mille iseendale tegin. Nii palju ilusaid inimesi jagamas oma päris elu ja päris kogemusi. See just ongi see, mis inspireerib ja paneb oma elu paremaks elamise nimel päriselt pingutama!

Katariina, ASI ON VALIKUTES! (2022)

Asi On Koolitajates! Nende energia ja power on nii motiveeriv. Kogu jutt on lihtne ja loogiline ja paneb sind mõtlema, et miks sa juba ei tegutse.

Tiina, ASI ON KORRAS! (2023)

AOM muudab su elu. Kursuse läbimisel oled sa enesekindlam, julgem, õnnelikum. Ma poleks uskunud, et aastaga kogen nii ägedaid asju, kohtun ägedate inimestega ja saan iga kuu uut inspiratsiooni. Aastaga ma olen rikkam, targem, kindlam ja julgem. Mul on vahendid, et jätkata tööd iseendaga ning aasta pärast olla veel parem mina.

Helin, ASI ON MINUS! (2022)

See kursus on kõigile kohustuslik, kes tahavad ise oma elu juhtida ning elada õnnelikku elu!

Triin, ASI ON MINUS! 2.0 (2023)

Kui alustasin, oli väga katki, ei uskunud endasse, ei osanud sihte seada. Nüüd olen ära vahetunud. Mees kiidab ja olen ise õnnelik.

Kristi, ASI ON MINUS! (2022)

Ma ei kuluta endale palju sellisel kujul raha, kuid see koolitus oli kõike seda väärt, sest õpitu ja materjalid jäävad minuga ju terveks eluks. 

Gerda, ASI ON MINUS! 2.0 (2023)

Tänu sellele kursusele avanes mu maailm väga palju. Nii palju uut infot selle kohta, kuidas võiks elu elada ja miks ma siiani seda teisiti olen teinud. 

Eliisa, ASI ON MINUS! 2.0 (2023)

Inspiratsioonipäev oli imeline võimalus seada mõtteid selle osas, mis on olnud ja mis vajab muutmist. Läbiviijad on väga ägedad ja energilised, see jõud tuli isegi läbi arvutiekraani minuni!

Marge, ASI ON VALIKUTES! (2022)

Tõeliselt mõnus oli osa saada koolitusest, kus kõik esinejad oskasid osalejaid nii oma oleku kui jutuga innustada! Kogu inspiratsioonipäev oli väga hästi läbi mõeldud tervik ja andis uusi mõtteid ja enesearengu teel käimiseks hoogu juurde.

Kertu, ASI ON KORRAS! (2023)

Asi on Minus programmis osalemine oli kindlasti õige otsus. Tänu sellele õppisin uuesti enda jaoks aega leidma, end esimeseks seadma, et suudaksin rohkem anda ka oma perele. Asi ongi minus - mina juhin oma elu.

Liina, ASI ON MINUS! (2022)

Inspiratsioonipäev oli tõeliselt inspireeriv. Õhkkond oli väga soe ja toetav ning Sandrate ja Killu energia on väga nakkav! Praktika ja teooria on mõnusas tasakaalus.

Liisa, ASI ON VALIKUTES! (2022)