Kõige enam positiivset tuge ja tõuget annab see grupp inimesi siin. Ma pole üksi, keegi pole üksi ja kõik on väga toetavad.

Piret

Kindlasti on suurim kasu olnud eesmärkide seadmine ja nende kirjapanemine. Olen nautinud meie kohtumisi, olete kolmekesi väga inspireerivad ja positiivsed ning pärast iga koosolekut saan motivatsiooni ja positiivsuse laengu. Aitäh teile!

Mari-Liis

Selguse loeng aitas mõista, et kõik ei saagi kohe selgeks ja selguse loomine iseendas võtabki aega. See võttis pinged maha, sest arvasin, et kõik peab kohe selge olema. See on teinud mind rahulikumaks ja andnud kindlust ja tuge, et olen õigel teel.

Agnes

Kõige enam olen nautinud arengutreenerite vaibi, hästi mõnus ja inspireeriv. Isegi kui olen õhtul väsinud, annab see kohtumine mõnusa boosti. See on inspireerivate mõtete jagamine.

Kelly

Kursus aitab ennast kõrvalt näha. Õpetab analüüsima, annab tööriistad. Julgustab! Mulle meeldib teie lähenemine, teemad on süstematiseeritud, piisavalt on aega, et samm-sammult asjadele läheneda ja ennast treenida uutmoodi mõtlema, maailma nägema ja mis peamine: tegutsema!

Liisa

Mulle tundub, et olen juba selle lühikese ajaga veidi empaatilisemaks muutunud. Huvitav on kaasa elada inimestele, kes elavad hoopis teist elu kui mina.

Kairi

Programmi raames olen hakanud rohkem lugema. Varem see mulle pigem ei meeldinud, aga nüüd naudin seda.

Hanna-Liis

Elus esimest korda julgesin ausalt vaadata enda sisse. Samuti olen hakanud rohkem teadlikumalt elama: mõtlen ette, planeerin jne. Tunnen rohkem rahulolu iseendas, teistega suhtlemisel.

Merilin

Kõige rohkem on meeldinud Killu ja Sandrate esinemine. See, kuidas noored ja ilusad inimesed suudavad olla nii struktureeritud ja anda edasi emotsionaalselt tehniliselt. Supernaised! Inspireerite väga.

Liis