KOGEMUSKOOLITUS "ASI ON MINUS! 2.0" (kingiks 2 märkmikku)
Hind
350,00

Kogemuskoolitus „ASI ON MINUS! 2.0” on kolm kuud kestev 12-astmeline programm naistele, mille käigus saad muuta oma mõtteviisi ja käitumismustreid. Teemad, mida koolitusel käsitletakse: harjumused, heaolu, selgus, energia, julgus, mõtteviis, efektiivsus, mõjukus, suhted, ekraanivabadus, puhkus, pühendumine.

Koolitust viivad läbi arengutreenerid Sandra Vabarna, Killu Kolsar ja Sandra Raju. Külalistena tulevad inspireerima Katrin Saali Saul, Kene Vernik, Kristel Tuul, Kristi Saare, Liis Velsker, Epp Kärsin, Kai Oja, Mari Ojasaar Parve, Mari-Liis Lill.

Kursus stardib 5. jaanuaril 2023 ja kestab kuni 13. aprillini. Täpsem ajakava SIIN.

Kohtumised toimuvad neljapäeviti kell 10-11.30. Külalistega kohtumised toimuvad korra kuus kolmandal laupäeval kell 10-14. Kui sa ei saa mõnel kohtumisel osaleda, siis ära muretse – laadime kõik kohtumised 24 tunni jooksul üles ja need jäävad järelvaadatavaks kahe kuu jooksul pärast kursuse lõppu.

Kingime sulle ka „ASI ON MINUS!” aastase märkmiku (väärtus 24€), mille abiga saad ennast iga kuu analüüsida ja eesmärke seada, ning Sandra Vabarna kahe kuu märkmiku (väärtus 14€), mis aitab sul iga päev ennast häälestada ja päeva planeerida. Märkmikud saadame välja detsembris. 

*Kursuse eest saab tasuda ka järelmaksuga.


LOE TÄPSEMALT KURSUSE KOHTA SIIT!