Märkmik "ASI ON MINUS!"
Hind
21,00
15,00
Lisa ostukorvi

 

Sa oled mõelnud, et tahaks teadlikumalt tegutseda, hoida elu tasakaalus, viia ellu unistusi ja samas puhata, aga ikka läheb aeg-ajalt lappama. Aeg lihtsalt kaob või teisisõnu "Elu tuleb vahele!". See juhtubki tihti seetõttu, et jätame oma eesmärgid ja soovid kirja panemata – nad lähevad elu siginas-saginas kaotsi.

Naistele mõeldud märkmik "ASI ON MINUS!" aitab sul teadlikumalt tegutseda ja säilitada tasakaalu terve aasta vältel. Märkmik hõlmab küll tervet aastat, kuid tegu ei ole igapäevaseks kasutuseks mõeldud kalendermärkmikuga, seda tuleb täita hoopis kord kuus! 

Mis kasu sa sellest saad? Märkmik aitab sul mugavalt kirja panna aasta eesmärgid ja igakuised sammud nende suunas ning ennast analüüsida ja häälestada. Ikka selleks, et saavutaksid rahulolu. 

Märkmiku alguses saad end eesootavaks aastaks häälestada: vastata eneseanalüüsi küsimustele ning seada eesmärgid 12 valdkonnas, mis on täisväärtusliku ja tasakaaluka elu aluseks.

Iga kuu alguses saad panna enda jaoks paika kolm prioriteeti ja kaks sammu eri valdkondades, mis aitavad sul aasta eesmärke saavutada. Kohe võid vastata ka küsimustele, mis aitavad määratleda, kus sa oma elus parasjagu oled. Muidugi ei puudu ka kalendervaade, kuhu saad kirjutada oma kõige olulisemad tegemised, projektid, puhkuseajad jne.

Enne kui algab uus kuu, saad oma tegemistele-arengule järelevaadata kokkuvõtete lehtedel. Sul on võimalik hinnata oma tegemisi 10 palli skaalal iga valdkonna juures ning vastata analüüsivatele küsimustele.

Lisaks leiad märkmikust kaks nimekirja meie soovitustega: üks nimekiri keskendub sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele ning teine naudingutele ja kvaliteetajale.

Märkmik on trükitud väga kvaliteetsele paberile, et seda oleks mõnus käes hoida ja täita. Tehniline info:

  • 136 lehekülge
  • Kõvakaaneline
  • Järjepael
  • Laius 205 mm, kõrgus 270 mm
  • Neljas eri toonis: must, kollane, lilla ja roheline

Märkmikud saadame välja 3-5 tööpäeva jooksul.