ASI ON MINUS! koolitus on ideaalne neile, kes tahavad oma elu muuta, kuid ei tea täpselt, kust siis alustada. Tegemist on kolme väga inspireeriva ja suurepärase energiaga naisega, kes nakatavad oma positiivsusega kõiki koolitusel osalenuid. Mis veel parem – aitavad neil muutuda parimaks versiooniks iseendast.

Osaledes koolitusel tiimiga on see meeskonda väga liitev ning hea võimalus üheskoos tööl pause teha ning motiveerida üksteist nendel eesmärkidel. Järele proovitud! Meie tiim soovitab! 

Sandra Tituk, Delfi Elamus

Teie ettekanne oli väga kaasahaarav ja pani korraks kõiki osalejaid mõtlema enda väärtustele ning selllele, kuidas olla veel parem inimene. Mulle väga meeldisid teie ettekandest mõtted, et selleks, et olla edukas ei pea sa läbi põlema ning kui võtta fookusesse üks harjumus, mida parandada, paranevad ka teised. Suur-suur aitäh teile!

Annike Käsi, Merit Aktiva

Püüame Eesti Raudtees läbipõlemist ennetada terviseürituste ja koolituste kaudu, seetõttu kutsusime ettevõtte tervisenädala raames meile häid nippe jagama Sandra ja Killu.

Kuigi loeng toimus virtuaalset ning Sandra viibis samal ajal lausa Keri saarel, oli nende esituses sellegipoolest nii palju energiat ja positiivsust. Läbi isiklike kogemuste ning praktiliste harjutuste jagati häid nippe paremaks stressijuhtimiseks

Kuulajate tagasiside oli väga positiivne ning eriti toodi esile Killu ja Sandra omavahelist head energiat ja suurepärast tiimitööd.

Katrin Spiegel, Eesti Raudtee

Kui festivali inspiratsiooniprogrammi kokku panime, oli kohe selge, et see trio võiks seal esindatud olla. Andsime neile oma telgi ning kui esimese töötoa ajal mahtusid kuulajad telgi alla ära, siis teisel seisis publik ka uste juures ning kolmandaks oli rahvast nii palju, et kõik istusid külg-külje kõrval ning ümber telgi. Menukas! Ka festivali tagasisidest tuli välja, et see oli üks inspiratsiooniprogrammi lemmikosasid!

Jalmar Vabarna, TRESKI

Julgustan kutsuma ASI ON MINUS! naiskonda koolitama õpetajaid. Muutuvas maailmas vajab igaüks meist müksajat, kes mõnusa energiaga ja usutavalt paneb ennast rohkem väärtustama. Koolitajate tandem oli sujuv, soe, usaldusväärne.

Kristel Koddala, Põlvamaa Arenduskeskus

Kutsusime Killu ja Sandra tegema lühikoolitust pidulikule vastuvõtuüritusele, mille külalisteks olid pealinna lasteaednikud. Killu ja Sandra kanda oli inspireeriv osa - nad hoolitsesid suurepäraselt selle eest, et peale lihtsalt toreda elamuse said kõik külalised sündmuselt endaga kaasa ka midagi praktilist ning vajalikku.

Saime teada, kuidas harjumusi kujundada ja ennast paremini hoida ning väärtustada. Arengutreenerid õpetasid külalistele selgeks väga kavala viisi, kuidas peamistes eluvaldkondades prioriteete seada. Saime külalistelt peale vastuvõttu mitmeid tänukirju! Aitäh ja uute kohtumisteni!

Pille Laiakask, Tallinna Linnavolikogu

ASI ON MINUS! tüdrukutega oli väga lihtne koostööd teha. Korraldajana on oluline, et suhtlus partneriga sujuks ja oleks kiire, et vestlus oleks aus ja avatud. Infovahetus Killu ja Sandraga oli kiire ja vahetu. Samuti olid nad enda pakutava programmi osas piisavalt paindlikud, et kohandada see täpselt meie publiku jaoks.

Kuulajate tagasiside oli päeva vältel väga positiivne ning eri maailma paigust kokku tulnud seltskonnast iga üks sai miskit kasulikku enda jaoks kaasa võetud. Muidugi on Killu ja Sandra ka inimestena väga ägedad ning oleks tahtnud veel pikemaltki igasugu asjadest jutustada!

Elena Koit, Celebrate Group (WISE suvepäevade korraldaja)

Sandra ja Killu käisid andsid osalejatele aegumatud küsimused, mis aitavad ikka ja jälle mõista, kuidas edasi liikuda ja kas oleks vaja midagi muuta. Lisaks heale networkingu teemale (järgmisel kohvipausil arutleti, kuidas inimesed oma päevi veedaksid teades, et tegu on nende viimase eluaastaga), said kõik kaasa praktilise näpunäite, kuidas kohe teele asuda!

Esinejate omavaheline energia ning olulistel teemadel lihtsalt ja arusaadavalt rääkimine lõi saalis õdusa tunde ning pani neid hea sõnaga meenutama.

Marianne Lõhmus, PARE konverents

Olen varem küll näinud ja käinud erinevatel põnevatel koolitustel, kuid see on olnud siiani kõige omanäolisem.

Need naised oskavad inspireerida. Nende energia on nakkav. Nad räägivad asjad lihtsaks. Ja seda ongi kõige rohkem vaja. Sain aru, et kõik algabki meie energiast!

Liisa End, BTA kindlustus

Suur tänu! Koolitus “ASI ON HARJUMUSTES!“ sai meie mehiselt publikult nii selle ajal kui ka koolitusele järgnenud nädalatel palju häid sõnu. Need olid hästi sisustatud, tempokad iseenesesse vaatamise neli tundi. Üks suur äratundmine, et “ma ju tean seda, aga pole kunagi nii osanud/julgenud/proovinud/tahtnud/
jaksanud mõelda“.

Praktilised eneseanalüüsi harjutused panid paljusid otsima oma elus uut energiat ja efektiivsust. Samuti leidma endas julgust alustada uute harjumustega ning lõpetada iganenud, ammu häirivad asjad, suhted ja tegemised.

Palju häid mõtteid ja asjalikke näpunäiteid, kuidas “asjad“ päriselt tehtud saavad.

Jana Laar, Astlanda Ehitus

Killu ja Sandra kaasahaaravast energiast pakatav seminariruum oli täis häid mõtteid ja ausaid reflektsioonimomente, mis aitasid sTARTUp Day külalistel kesk tihedat festivalimelu korraks aja maha võtta ja ausalt enda elule peale vaadata.

Küllap mõtles nii mõnigi pärast: asi on vist tõesti minus. Daamid, olete alati tagasi oodatud! 

Mart Lättekivi, sTARTUp Day 2024 peakorraldaja

Aitäh teile väga asjaliku ja toreda koolituse eest, meie inimesed jäid väga rahule. Töötades igapäevaselt teiste vaimse tervisega kipub inimestel enesega kontakt veidi tahaplaanile jääma, kuid nüüd said kõik endale otsa vaadata, taaskohtuda enda soovide ja väärtustega ning loodetavasti läksid paljud edasi veidi värskema hingamisega.

Kadri Talva-Ots, Hoolekandeteenused

Südame tervise aluseks on positiivsed harjumused, kuid nende loomine võib olla keeruline. Asi on minus! tiim oskas suurepäraselt osalejaid kaasata ning sütitada. Arengutreenerid andsid läbi praktilise väljundi töötajatele suuna uute ja positiivsete harjumuste ning tervislikuma homse poole. Töötajate tagasiside ettekande suhtes on olnud ülivõrdes!

Jete Elisabeth Sellenberg, Eesti Energia

Kogu sündmus möödus igati edukalt ja meeletult suur roll sellise sündmuse välja kandmisel on just õhtujuhtidel.

Saime positiivset tagasisidet just õhtujuhtide säravuse ja hea energia osas terve peo vältel korduvalt kuulda. Ka kontserdimaja helitehnik ütles, et olite tasemel. Teie südamega tehtud töö ja pühendumus paistavad ka teisteni, kes teiega töötavad. :)

Elisabeth Purga, Ida-Viru Haridusgala

Sandra energiale ja võimekusele tõmmata 500 saalis istuvat inimest liikuma ja käima ei ole Eestis vastast

Kogu ASI ON MINUS! kamba esinemine Veriffi suvepäevadel oli hästi läbi mõeldud ja inimesi kaasav, oli selleks siis kiire tants või isiklike eesmärkide seadmine. Tegevust oli koguaeg :)  

Nende esinemine oli konverentsi lõpus, mis andis kogu päevale hea positiivse laengu ja lõpu.

Kristina Lilleõis, Veriff

Nobekad veetsid koos Killu ja Sandraga ühe mõnusa enesearengut täis hommikupooliku. Kuna meie tegevusvaldkond on väga pingeline, siis ausalt endale otsa vaatamine oli igati teretulnud ja vägagi motiveeriv. Peale koolitust on meil tekkinud spontaansed arutelud erinevatel teemadel, nt loetud raamatud, ekraanides veedetud aja piiramine ja planeeritud puhkused.

NOBE tööpere tänab, läheme talvele vastu uue hingamisega!

Kaisa Männamaa, NOBE