ASI ON MINUS! koolitus on ideaalne neile, kes tahavad oma elu muuta, kuid ei tea täpselt, kust siis alustada. Tegemist on kolme väga inspireeriva ja suurepärase energiaga naisega, kes nakatavad oma positiivsusega kõiki koolitusel osalenuid. Mis veel parem – aitavad neil muutuda parimaks versiooniks iseendast.

Osaledes koolitusel tiimiga on see meeskonda väga liitev ning hea võimalus üheskoos tööl pause teha ning motiveerida üksteist nendel eesmärkidel. Järele proovitud! Meie tiim soovitab! 

Sandra Tituk, Delfi Elamus

Südame tervise aluseks on positiivsed harjumused, kuid nende loomine võib olla keeruline. Asi on minus! tiim oskas suurepäraselt osalejaid kaasata ning sütitada. Arengutreenerid andsid läbi praktilise väljundi töötajatele suuna uute ja positiivsete harjumuste ning tervislikuma homse poole. Töötajate tagasiside ettekande suhtes on olnud ülivõrdes!

Jete Elisabeth Sellenberg, Eesti Energia

Olen varem küll näinud ja käinud erinevatel põnevatel koolitustel, kuid see on olnud siiani kõige omanäolisem.

Need naised oskavad inspireerida. Nende energia on nakkav. Nad räägivad asjad lihtsaks. Ja seda ongi kõige rohkem vaja. Sain aru, et kõik algabki meie energiast!

Liisa End, BTA kindlustus

Sandra energiale ja võimekusele tõmmata 500 saalis istuvat inimest liikuma ja käima ei ole Eestis vastast

Kogu ASI ON MINUS! kamba esinemine Veriffi suvepäevadel oli hästi läbi mõeldud ja inimesi kaasav, oli selleks siis kiire tants või isiklike eesmärkide seadmine. Tegevust oli koguaeg :)  

Nende esinemine oli konverentsi lõpus, mis andis kogu päevale hea positiivse laengu ja lõpu.

Kristina Lilleõis, Veriff

Kui festivali inspiratsiooniprogrammi kokku panime, oli kohe selge, et see trio võiks seal esindatud olla. Andsime neile oma telgi ning kui esimese töötoa ajal mahtusid kuulajad telgi alla ära, siis teisel seisis publik ka uste juures ning kolmandaks oli rahvast nii palju, et kõik istusid külg-külje kõrval ning ümber telgi. Menukas! Ka festivali tagasisidest tuli välja, et see oli üks inspiratsiooniprogrammi lemmikosasid!

Jalmar Vabarna, TRESKI