Tahan olla uuel aastal tublim. 3 asja, mida selleks teha

Esiteks mõtle ja kirjuta välja, milles sa tahad olla tublim. Mida sa tahad teha teistmoodi või paremini, et olla tublim? Mida sa tahad muuta? 

Siis küsi endalt kõige olulisem küsimus: MIKS? Miks see on sulle oluline? Miks sa tahad olla tublim? Mis sinu elus muutub, kui sa teed need muudatused, mida plaanid teha? 

 

Kui oled välja mõelnud oma MIKS-i, on aeg kirjutada üles sammud, mis aitavad sul oma valitud eluvaldkonnas või harjumusega tublim olla. Milliseid konkreetseid samme pead astuma, et jõuda oma eesmärgile lähemale?

Kui sinu jaoks on tubli olemise üks osa see, et tõstad oma unekvaliteeti, siis sammud saavad olla nt õhtu viimasel tunnil mitte ekraane vaadata, õhtuti mitte kohvi juua ja lugeda läbi Kene Verniku raamat “Hea une teejuht”.

 

Kui oled üles kirjutanud oma järgmised sammud, siis pane need kalendrisse kirja - edu ei juhtu niisama, see tuleb planeerida. Ka spordis on kõige edukamad need, kes ei rahmelda, vaid kel on kirjas ja läbi mõeldud selged eesmärgid, need endale treeningkavasse (loe: päeva/nädala/kuu/aastaplaani) sisse pandud ning nad teavad täpselt, millise plaani järgi nad liiguvad. 

Analüüsi, mõtle ja planeeri.