Oleme arengutreenerid,

kelle eesmärk on suunata inimesi teadlikumalt elama ja oma elu juhtima ning anda neile selleks inspiratsiooni ja praktilisi juhiseid. 

ASI ON MINUS! naiskonda kuuluvad

  • Sandra Vabarna (Certified High Performance CoachTM),
  • Sandra Raju (Practitioner Diploma in Executive Coaching, AoEC),
  • Killu Kolsar (Certified Life CoachTM)

Praegu käib meil aastane kogemuskoolitus, millega on liitunud üle 400 naise. Korraldame lisaks inspiratsioonipäevi, nädalavahetuse seminare, lühemaid ja pikemaid kursuseid ning laagreid. Tuleme ka ettevõtte koolitus- või suvepäevadele vm, kus viime läbi töötubasid.

Siit alt leiad info kõikide kursuste ja koolituste kohta.

ASI ON MINUS! 2.0

2022. aasta alguses startis meie esimene aastane kogemuskursus ASI ON MINUS!, kus osaleb üle 400 naise.
2023. aasta jaanuaris algab ASI ON MINUS! 2.0.

Seekord on naistele mõeldud veebikoolituse pikkus kolm kuud. Läbime selle käigus 12 teemat, mis mõjutavad meie tasakaalu ja heaolu: selgus, energia, efektiivsus, julgus, suhted jne.

Meil on kaks gruppi, kellega kohtume teisipäeva hommikuti kell 10 või õhtuti kell 18 (osaleja saab ise aja valida) ning iga kuu ühel laupäeval vahemikus 10-14, mil meiega liituvad ka väga ägedad külalised.

Planeeri siis juba praegu nii, et saaksid kaasa lüüa. Registreerimine algab sügisel!

ASI ON VALIKUTES!

Tahaksid alustada uut aastat värskelt ja teadlikumalt? Või nii, et aasta lõpus või alguses endale antud lubadused päriselt ka täituksid?

Meil on sulle lahendus! Ühine aasta viimasel päeval ühe energilise inspiratsioonipäeva ja koolitusega, kus analüüsime üheskoos lõppenud aastat ja asume kujundama eesootavat 365 päeva. Käime läbi kõik olulised eluvaldkonnad ja seame paika praktilised sammud, mida 2023. aastal ette võtta. Ikka selleks, et järjekordselt ei mööduks lihtsalt üks aasta, vaid see oleks täis just neid tegemisi, tegusid, inimesi, mõtteid, mida ja keda sina tahad!

Veebikoolitus toimub 31. detsembril kell 10-15. Jah, päeva lõpus võid juba šampuseklaasi võtta, et aastalõppu tähistada!

KOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Pakume kogemuskoolitusi ettevõtetes, mis sobivad nii koolitus- kui ka suvepäevadele ja mille kestus on alates 45 minutist kuni 6 tunnini.

Fookuses on harjumused ja enese juhtimine
praktiliste tööriistade abil.

Kirjuta meile

Kui tunned huvi mõne koolituse vastu või sul on muu äge koostööettepanek, siis saada meile julgelt päring.
Kui tahad esimesena infot uute kursuste kohta, siis liitu meie uudiskirjaga!

SAADA PÄRING     LIITU UUDISKIRJAGA