Oleme arengutreenerid,

kelle eesmärk on suunata inimesi teadlikumalt elama ja oma elu juhtima ning anda neile selleks inspiratsiooni ja praktilisi juhiseid. 

ASI ON MINUS! naiskonda kuuluvad

  • Sandra Vabarna (Certified High Performance CoachTM),
  • Sandra Raju (Practitioner Diploma in Executive Coaching, AoEC),
  • Killu Kolsar (Certified Life CoachTM)

Meie põhifookuses on korraldada kogemuskoolitusi naistele. Lisaks viime läbi inspiratsioonipäevi, nädalavahetuse seminare, lühemaid ja pikemaid kursuseid ning laagreid. Tuleme ka ettevõtte koolitus- või suvepäevadele vm, kus viime läbi töötubasid.

Siit alt leiad info kõikide kursuste ja koolituste kohta.

ASI ON EMADUSES!

ASI ON EMADUSES! on seitsmenädalane veebikoolitus väikelaste emadele, mis toetab järgmistes eluaspektides:

  • ema ja lapse uni,
  • liikumis- ja toitumisharjumused,
  • vaimne tervis ja süütunne,
  • stressiolukorrad ja suhtlus lapsega,
  • tasakaalu leidmine pere, isikliku elu ja kodu vahel, 
  • emaduse võlude ja valudega toimetulek.

Koolitusel jagavad oma teadmisi Kene Vernik, Hanna Saar, Pille-Riin Toomsalu, Merilin Mandel, Kärt Kase, Sandra Vabarna ning emade vestlusringis Merle Liivak Praks jt (nimekiri täieneb).

Kursus stardib 9. mail 2023 ja kestab 27. juunini. Kohtumised toimuvad teisipäeviti kell 18.00 ning kestavad 1,5-2 tundi.

LOE KURSUSE KOHTA TÄPSEMALT 

Suurim kasu minu jaoks on, et sain selgust selles, mida ma päriselt teha tahan ja mida mitte. Lisaks olen kordades parem planeerija aasta tagusega võrreldes ning juurutanud mõned väga kasulikud ja tervislikud harjumused.

Triin, ASI ON MINUS! (2022)

Asi On Koolitajates! Nende energia ja power on nii motiveeriv. Kogu jutt on lihtne ja loogiline ja paneb sind mõtlema, et miks sa juba ei tegutse.

Tiina, ASI ON KORRAS! (2023)

Asi on minus muudab kõigi oma tegemistega päriselt ka maailma! Vähemalt minu maailma! Inspiratsioonipäev oli parim kingitus, mille iseendale tegin. Nii palju ilusaid inimesi jagamas oma päris elu ja päris kogemusi. See just ongi see, mis inspireerib ja paneb oma elu paremaks elamise nimel päriselt pingutama!

Katariina, ASI ON VALIKUTES! (2022)

KOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Pakume kogemuskoolitusi, mis sobivad nii koolitus- kui ka suvepäevadele ja mille kestus on alates 45 minutist kuni 6 tunnini. Fookuses on harjumused ja enese teadlikum juhtimine praktiliste tööriistade abil. Koolitusi viime läbi nii kohapeal kui veebi teel ning eesti ja inglise keeles.

VAATA, MIDA PAKUME

Kui tunned huvi mõne koolituse vastu või sul on muu äge koostööettepanek, siis saada meile julgelt päring.
Kui tahad esimesena infot uute kursuste kohta, siis liitu meie uudiskirjaga!

SAADA PÄRING     LIITU UUDISKIRJAGA