Oleme arengutreenerid,

kelle eesmärk on suunata inimesi teadlikumalt elama ja oma elu juhtima ning anda neile selleks inspiratsiooni ja praktilisi juhiseid. 

ASI ON MINUS! naiskonda kuuluvad

  • Sandra Vabarna (Certified High Performance CoachTM),
  • Sandra Raju (Practitioner Diploma in Executive Coaching, AoEC),
  • Killu Kolsar (Certified Life CoachTM)

Praegu käib meil aastane kogemuskoolitus, millega on liitunud üle 400 naise. Korraldame lisaks inspiratsioonipäevi, nädalavahetuse seminare, lühemaid ja pikemaid kursuseid ning laagreid. Tuleme ka ettevõtte koolitus- või suvepäevadele vm, kus viime läbi töötubasid.

Siit alt leiad info kõikide kursuste ja koolituste kohta.

ASI ON MINUS! 2.0

Kogemuskoolitus „ASI ON MINUS! 2.0” on kolm kuud kestev 12-astmeline programm naistele, mille käigus saad muuta oma mõtteviisi ja käitumismustreid. Teemad, mida koolitusel käsitletakse: harjumused, heaolu, selgus, energia, julgus, mõtteviis, efektiivsus, mõjukus, suhted, ekraanivabadus, puhkus, pühendumine.

Koolitust viivad läbi arengutreenerid Sandra Vabarna, Killu Kolsar ja Sandra Raju. Külalistena tulevad inspireerima Katrin Saali Saul, Kene Vernik, Kristel Tuul, Kristi Saare, Liis Velsker, Epp Kärsin, Kai Oja, Mari Ojasaar Parve, Mari-Liis Lill.

Kursus stardib 5. jaanuaril 2023 ja kestab kuni 13. aprillini. Täpsem ajakava SIIN.

Kohtumised toimuvad neljapäeviti kell 10-11.30. Külalistega kohtumised toimuvad korra kuus kolmandal laupäeval kell 10-14. Kui sa ei saa mõnel kohtumisel osaleda, siis ära muretse – laadime kõik kohtumised 24 tunni jooksul üles ja need jäävad järelvaadatavaks kahe kuu jooksul pärast kursuse lõppu.

Kingime sulle ka „ASI ON MINUS!” aastase märkmiku, mille abiga saad ennast igal kuul analüüsida ja eesmärke seada, ning Sandra Vabarna kahe kuu märkmiku, mis aitab sul igal päeval ennast häälestada ja päeva planeerida.

Hind 350 eurot.


*Kursuse eest saab tasuda ka järelmaksuga.

Rohkem infot ja registreerimine

ASI ON VALIKUTES!

Ühine aasta viimasel päeval energilise inspiratsioonipäeva ja koolitusega, kus analüüsime koos lõppenud aastat ning asume kujundama uut ehk järgmist 365 päeva. Üles astuvad Sandra Vabarna, Killu Kolsar, Sandra Raju, Liisa Pulk, Eeva Esse ja Inga Lunge.

Koolitus on mõeldud naistele, kes tahavad veeta aasta viimase päeva koos inspireerivate inimestega, vaadata enda sisse, ja seada uusi sihte. Ideaalne võimalus panna aastale ilus punkt, et alustada uut veel teadlikumalt. Veebikoolitus toimub 31. detsembril kell 10-15. 

Kui sa ei saa osaleda tervel koolitusel või ei sobi sulle see päev üldse, siis ära muretse – laadime kõik videod üles 72 h jooksul ja koolitus jääb järelvaadatavaks kuni 14.01.2022.

Kingime sulle veel „ASI ON MINUS!” aastase märkmiku (väärtus 24€), mille abiga saad ennast iga kuu analüüsida ja eesmärke seada ning Sandra Vabarna kahe kuu märkmiku (väärtus 14€), mis aitab sul iga päev ennast häälestada ja päeva planeerida.

Hind 60 eurot.

Rohkem infot ja registreerimine

KOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Pakume kogemuskoolitusi ettevõtetes, mis sobivad nii koolitus- kui ka suvepäevadele ja mille kestus on alates 45 minutist kuni 6 tunnini.

Fookuses on harjumused ja enese juhtimine
praktiliste tööriistade abil.

Vaata, mida pakume

Kui tunned huvi mõne koolituse vastu või sul on muu äge koostööettepanek, siis saada meile julgelt päring.
Kui tahad esimesena infot uute kursuste kohta, siis liitu meie uudiskirjaga!

SAADA PÄRING     LIITU UUDISKIRJAGA