Oleme korraldanud mitu inspireerivat ja arendavat kogemuskoolitust.

ASI ON PUHKUSES!

ASI ON PUHKUSES! inspiratsioonipäev naistele toimus 2023 suvel Toosikannu Puhkekeskuses Järvamaal.

See oli ideaalne mitmekülgne puhkusepäev, kus olime aktiivsed, olesklesime niisama, õppisime end paremini tundma, nautisime head toitu ja veetsime aega ägedas seltskonnas.

Koolitusel osales 30 naist ja esinejad olid Killu Kolsar, Sandra Vabarna, Sandra Raju, Riin Rehemaa, Kristina Birk-Vellemaa. 

ASI ON MINUS! 2.0

ASI ON MINUS! 2.0 oli kolmekuuline veebipõhine kogemuskoolitus 2023 aasta alguses. Kursusel läbiti 12-astmeline programm, kus käsitleti teemasid nagu harjumused, heaolu, selgus, energia, julgus, mõtteviis, efektiivsus, mõjukus, suhted, ekraanivabadus, puhkus, pühendumine.

Koolitust viisid läbi arengutreenerid Sandra Vabarna, Killu Kolsar ja Sandra Raju. Külalistena inspireerisid Katrin Saali Saul, Kene Vernik, Kristel Tuul, Kristi Saare, Liis Velsker, Epp Kärsin, Kai Oja, Mari Ojasaar Parve, Mari-Liis Lill, Grete Arro. 

Koolitusel osales 141 naist. 

 

ASI ON KORRAS!

ASI ON KORRAS! oli energiline inspiratsioonipäev, kus tegime mõtete, keha ja ümbruse kevadpuhastuse! Võtsime aja maha, sedsime iseennast esikohale ja nautisime üht mõnusat inspireerivat päeva. Eesmärk oli õppida ennast paremini juhtima, et luua oma elus rohkem selgust ja korda ning elada mõnusamalt, teadlikumalt ja tervemalt.

Üles astusid arengutreenerid Sandra Raju, Killu Kolsar, Sandra Vabarna, lektor ja psühholoog Ülli Kukumägi, toitumisnõustaja, -terapeut ja koolitaja Elis Nikolai-Vendla, korrastuskunsti looja ning esimene sertifitseeritud KonMari® konsultant Eestis Mari-Ann Lumeste.

Koolitus toimus veebis 4. märtsil 2023 ja kestis 6 tundi. 

ASI ON MINUS!

ASI ON MINUS! oli meie esimene aastane veebikursus naistele.

Kursus koosnes 12-astmelisest programmist, mille raames käsitlesime iga kuu ühte teemat: selgus, energia, efektiivsus, eeskuju, julgus, mõtteviis, puhkus, suhted, harjumused, heaolu, rahatarkus, pühendumine.

Lisaks käisid osalejaid inspireerimas need imelised naised: Evelin Võigemast, Kersti Kaljulaid, Shalini Mody, Kristel Kruustük, Riina Raudne, Ülli Kukumägi, Jekaterina Tint, Merlin Miido, Kene Vernik, Tiina Saar-Veelmaa, Saskia Alusalu, Kai Oja, Kairi Killing, Maria Murumaa-Mengel, Minna Sild, Katrin Saali Saul, Jaak Roossaare. 

Kursusel osales üle 400 naise.

ASI ON VALIKUTES!

Inspiratsioonipäev ASI ON VALIKUTES! oli ühepäevane veebikoolitus, kus analüüsisime koos lõppenud aastat ja kujundasime uut ehk järgmist 365 päeva. Rääkisime harjumustest, eesmärkide seadmisest ja väikeste sammude astumisest, et elada veel teadlikumalt. Veebikoolitus toimus 31. detsembril 2022.

Üles astusid Sandra Vabarna, Killu Kolsar, Sandra Raju, Liisa Pulk, Eeva Esse ja Inga Lunge.

Koolitusel osales 140 naist.

ASI ON PUHKUSES!

ASI ON PUHKUSES! oli ühepäevane kogemuskoolitus naistele, mis toimus imelises Käsmus. Võtsime korraks aja maha, puhkasime aktiivselt ehk tegime trenni, nautisime head toitu ning õppisime, kuidas puhkus mõjutab meie õppimisvõimet, kuidas vabaneda ekraanisõltuvusest ning luua endale ja endas vaba ruum.
 
Koolitusel osales 100 naist ja esinejad olid Killu Kolsar, Sandra Vabarna, Grete Arro, Elina Naan, Sigrid Laan.