Oleme korraldanud mitu inspireerivat ja arendavat kogemuskoolitust.

ASI ON MINUS! 1.0

ASI ON MINUS! 1.0 oli meie aastane online-kursus naistele.

Kursus koosnes 12-astmelisest programmist, mille raames käsitlesime iga kuu ühte teemat: selgus, energia, efektiivsus, eeskuju, julgus, mõtteviis, puhkus, suhted, harjumused, heaolu, rahatarkus, pühendumine.

Lisaks käisid osalejaid inspireerimas need imelised naised: Evelin Võigemast, Shalini Mody, Kristel Kruustük, Riina Raudne, Ülli Kukumägi, Jekaterina Tint, Merlin Miido, Kene Vernik, Tiina Saar-Veelmaa, Saskia Alusalu, Kai Oja, Kairi Killing.

Kursusel osales üle 400 naise.

ASI ON PUHKUSES!

ASI ON PUHKUSES! oli meie esimene ühepäevane kogemuskoolitus naistele, mis toimus imelises Käsmus. Võtsime korraks aja maha, puhkasime aktiivselt ehk tegime trenni, nautisime head toitu ning õppisime, kuidas puhkus mõjutab meie õppimisvõimet, kuidas vabaneda ekraanisõltuvusest ning luua endale ja endas vaba ruum.

Koolitusel osales 100 naist ja esinejad olid Killu Kolsar, Sandra Vabarna, Grete Arro, Elina Naan, Sigrid Laan.

ASI ON VALIKUTES!

Inspiratsioonipäev ASI ON VALIKUTES! oli meie esimene ühepäevane veebikoolitus, kus analüüsisime koos lõppenud aastat ja kujundasime uut ehk järgmist 365 päeva. Rääkisime harjumustest, eesmärkide seadmisest ja väikeste sammude astumisest, et elada veel teadlikumalt. Veebikoolitus toimus 31. detsembril 2022. Üles astusid Sandra Vabarna, Killu Kolsar, Sandra Raju, Liisa Pulk, Eeva Esse ja Inga Lunge.

Koolitusel osales 141 naist.

KOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Esimene hooaeg viis meid koolitama kahte väga ägedasse ettevõttesse - VERIFF ja ASTRI GRUPP. Mõlemal koolitusel olid fookuses harjumused. Rääkisime kuuest põhiharjumusest, milleks on energia, selgus, efektiivsus, julgus, mõjukus ja mõtteviis, ning jagasime praktilisi tööriistu. Suured teod saavad alguse väikestest sammudest. Kui töötajatel on head harjumused ja järjepidevus, on kogu ettevõte rõõmsam ja tegutseb tõhusamalt.
 
Augustis 2022 toimus esimene TRESKI MUUSIKA- JA INSPIRATSIOONIFESTIVAL, mille inspiratsiooniprogrammis leidus kolm praktilist ASI ON MINUS! töötuba teemadel energia, harjumused ning nutinetivabadus.
 
Oktoobris 2022 rääkisime HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUMILE oma kogemust seoses läbipõlemisega ning jagasime nippe paremaks stressijuhtimiseks.