Oleme korraldanud mitu inspireerivat ja arendavat kogemuskoolitust.

ASI ON PUHKUSES!

ASI ON PUHKUSES! oli meie esimene ühepäevane kogemuskoolitus naistele, mis toimus imelises Käsmus. Võtsime korraks aja maha, puhkasime aktiivselt ehk tegime trenni, nautisime head toitu ning õppisime, kuidas puhkus mõjutab meie õppimisvõimet, kuidas vabaneda ekraanisõltuvusest ning luua endale ja endas vaba ruum.

Koolitusel osales 100 naist ja esinejad olid Killu Kolsar, Sandra Vabarna, Grete Arro, Elina Naan, Sigrid Laan.

ASI ON MINUS!

ASI ON MINUS! 1.0 on aastane online-kursus naistele, mis on just praegu käimas (välja müüdud).

Sandra Vabarna, Killu Kolsar ja Sandra Raju on kokku pannud 12-astmelise programmi, mille raames nad käsitlevad iga kuu ühte teemat: selgus, energia, efektiivsus, eeskuju, julgus, mõtteviis, puhkus, suhted, harjumused, heaolu, rahatarkus, pühendumine.

Kursuse aluseks on Brendon Buchardi programmi High Performance Habits põhimõtted. Need omakorda põhinevad uuringutel, millega selgitati välja just need eluaspektid, mis määravad kõige enam meie rahulolu oma eluga.

Iga kuu räägib kursuse raames oma kogemustest üks inspireeriv naine: Evelin Võigemast, Shalini Mody, Kristel Kruustük, Riina Raudne, Ülli Kukumägi, Jekaterina Tint, Merlin Miido, Kene Vernik, Tiina Saar-Veelmaa, Saskia Alusalu, Kai Oja, Kairi Killing.

Kursusel osaleb üle 400 naise.

KOOLITUSED ETTEVÕTETELE

Esimene hooaeg viis meid koolitama kahte väga ägedasse ettevõttesse - VERIFF ja ASTRI GRUPP. Mõlemal koolitusel olid fookuses harjumused. Rääkisime kuuest põhiharjumusest, milleks on energia, selgus, efektiivsus, julgus, mõjukus ja mõtteviis, ning jagasime praktilisi tööriistu. Suured teod saavad alguse väikestest sammudest. Kui töötajatel on head harjumused ja järjepidevus, on kogu ettevõte rõõmsam ja tegutseb tõhusamalt.
 
Augustis 2022 toimus esimene TRESKI MUUSIKA- JA INSPIRATSIOONIFESTIVAL, mille inspiratsiooniprogrammis leidus kolm praktilist ASI ON MINUS! töötuba teemadel energia, harjumused ning nutinetivabadus.