ASI ON PUHKUSES!

Meile tundub kiires elurütmis, et iga vaba hetk tuleb midagi teha, kohe telefonis või sotsiaalmeedias kättesaadav olla, suhelda… Sellele on tõesti raske stopp öelda, et lihtsalt hetkes olla. Nii võibki vahel ligi hiilida ärevus ja näriv tunne, et sa jääd justkui millestki ilma või kõrvale.

Kutsume sind Käsmu, kus võtame korraks aja maha, puhkame aktiivselt ehk teeme trenni, naudime head toitu ning õpime, kuidas elus tasakaalu saavutada ja hoida. Juttu tuleb sellest, kuidas puhkus mõjutab meie õppimisvõimet, kuidas vabaneda nutisõltuvusest ja säilitada oma naiselik olemus.

 

Ühepäevane inspireeriv kogemuskoolitus naistele, 17. juulil Käsmus.

 

Tere!


Meie oleme arengutreenerid Sandra, Killu ja Sandra. Oleme oma elus kogenud aegu, kus kaotame ennast ära töö, suhete ja/või stressi tõttu…

Tänu sellele oleme aga aru saanud, et ainus võimalus, kuidas elus tasakaalus hoida ja efektiivselt tegutseda, on PUHATA! Sa ei saa olla kuidagi efektiivne, kui sa ei puhka.

MILLAL?

17. juuli 9.30-17.00

KUS?

Käsmus, Lainela Puhkekeskuses

KELLELE?

Naistele, kes tahavad veeta ühe mõnusa päeva imeilusas kohas koos inspireerivate inimeste, aktiivse tegevuse ja maitsva toiduga. Ideaalne võimalus ennast argipäevast ja tööst välja lülitada ning teada saada, kuidas teadlikult puhata.

MIS SEL PÄEVAL TOIMUB?

  • Hommikurituaal (venitus, meditatsioon, eneseanalüüs)
  • Loeng "Miks on vaja puhata?"
  • Treening
  • Lugemine
  • Loeng "Nutinetivabadus"
  • Loeng "Naiselikkust avastades"
  • Kolm maitsvat toidukorda
Hommikurituaal
Hommikurituaal

Hommik algab enda häälestamisega ehk ideaalse hommikurituaaliga. See, mida me teeme kohe esimesel tunnil pärast ärkamist, mõjutab terve päeva olemust ja kulgu.

"Miks on vaja puhata?"
"Miks on vaja puhata?"

Pärast keha ja vaimu äratamist räägib haridus- ja keskkonnapsühholoog Grete Arro, miks pole tark kogu aeg ilma pausideta tegutseda ning miks on puhkus oluline meie enesearengu, õppimise, terve mõistuse säilitamise ja loova mõtlemise jaoks.

Treening
Treening

Sandra Raju viib läbi treeningu, kus põhirõhk on keha jõu ja liikuvuse arendamisel. Tund algab soojendusega, millele järgneb kaks lihastreeningu osa, kus kasutame peamiselt enda keharaskust. Treening sobib kõigile, sest Sandra annab eri raskusastmega harjutusi!

Kaspervik
Kaspervik

Pärast trenni võib merre ujuma minna või käia duši all. Keha saab täita eriti maitsva vegantoiduga restoranis Kaspervik. Nemad pakuvad meile lisaks lõunale ka hommiku- ja äraminekuampsu.

Lugemine
Lugemine

Haara kaasa oma lemmikraamat või see, mis sul hetkel pooleli on, sest pärast lõunasööki saab mõnusalt lugeda!

Naiselikkust avastades
Naiselikkust avastades

Elina Naan (Kuu Elina) tõstab inimeste teadlikkust ja hoiab igapäevaselt erinevaid ruume: joogatunnid, coaching ja teetseremooniad. Seekord suunab ta meie mõtted sellele, kuidas säilitada oma naiselik olemus ja ennast hoida. Aeg-ajalt on oluline omavahel lugusid jagada, kuulatada, küsida ja peegeldada. Meil on üksteiselt palju õppida!

“Nutinetivabadus”
“Nutinetivabadus”

Üks suuremaid aja- ja energiaröövleid on kõikvõimalikud ekraanid. See info- ja müratulv, mis meisse igast suunast tuleb, on metsik. Me peame ise teadlikult oma tarbimisharjumusi juhtima. Sandra on selle teemaga tegelenud mitu aastat ning jagab nippe, kuidas saada lahti nutinetisõltuvusest ja FOMOst ehk hirmust milleski ilma jääda.

AJAKAVA
9.30 Saabumine ja tervitusamps
10.00-10.45 Ideaalne hommikurituaal
10.45-11.00 Paus
11.00-12.00 Grete Arro "Miks on vaja puhata?"
12.00-12.15 Paus
12.15-13.00 Trenn Sandra Rajuga
13.00-14.30 Ujumine, lõuna, lugemine
14.30-15.30 Sandra Vabarna "Nutinetivabadus"
15.30-16.30 Elina Naan "Naiselikkust avastades"
16.30-17.00 Õhtuamps ja head aega

ASI ON PUHKUSES!

Võta üheks päevaks aeg maha, sea iseennast esikohale ja
tule naudi koos meiega ühte mõnusat inspireerivat suvepäeva.

Hind on 90 eurot.

Hind sisaldab programmi, kolme söögikorda ja üllatusi täis kinkekotti.